"כשאהבה וכשרון חוברים לחומר, צפו ליצירת מופת"

פרנק וטסה אוליבה

בואו להגשים חלום וקבעו עימנו פגישת היכרות וייעוץ ראשוני

סדנת קוקטיילים

מה מקור שמו של ה- Cocktail וכיצד הוא קשור לזנב תרנגול?

סדנה בה תעברו חווית בר ייחודית, הכוללת טעימות של קוקטיילים קלאסיים ומפורסמים לצד קוקטיילים חדשניים ורקיחה משותפת של טעמים חדשים. לפרטים נוספים וליצירת קשר…

סדנת טקילה

הטקילה, בניגוד למשקאות אחרים הוא משקה עם חוקים וצורת הגשה המיוחדת לו. הטקילה מיוצרת אך ורק במקסיקו, שהפכה אותה למשקה הלאומי שלה ומוגשת לרוב נקייה, בליווי פלח לימון ומלח, אך יכולה לשמש גם כבסיס לקוקטיילים, לאניני הטעם שבינינו.

אם כך, מה גורם לטקילה להיות משקה מבוקש? ומה הופך את המרגריטה, על סוגיה השונים, לאחד הקוקטיילים הנמכרים ביותר בעולם? הצצה לתוך נבכי עולמה הקסום של טקילה. בסדנה נלמד על אופן הכנת הטקילה ויישונה ונחווה טעימות מקצועיות של סוגי הטקילה השונים.

סדנת וויסקי

מהי מולדתו של הוויסקי – סקוטלנד או אירלנד? מי מהן מייצרת אותו על פי המסורת ומי נכנעת לתכתיבי העולם המודרני? והיכן הטעם שלו משובח יותר?

כל זאת ועוד בסדנה חווייתית חוצת חושים וגבולות המאפשרת נגיעה בעולמו הקסום של הוויסקי.

במהלך הסדנה, נכיר סדרות של מותגי וויסקי ידועים, ניחשף למונחים מוכרים מעולם הוויסקי, נעמוד על הקשר שבין ויסקי לארץ הקודש ונסיים בבחינת צורות הגשה ובטעימות של מגוון סוגים.

סדנת קוניאק

הקוניאק, המשקה הצרפתי האצילי והמעודן, נחשב ל"דובדבן" של עולם האלכוהול…הוא מתאים למגוון רחב של אירועים וניתן לשתות אותו כאפריטיף או דיג'סטיף בהתאם לאירוע.

אז מה מייחד את תהליך הכנתו? ומה בעצם ההבדל בין ברנדי לקוניאק?

בסדנת קוניאק משובחת נלמד על האומנות שבתהליך יצירת הקוניאק היוקרתי, מאפייניו, סוגיו וכן על השילוב המנצח של קוניאק וסיגר קובני. במהלך הסדנה יבצעו המשתתפים טעימות של מספר סוגי קוניאק בליווי סיגרים משובחים.

אילו מותגים תמצאו אצלנו?​

לקוחות ממליצים

ללא ספק עמדת הקוקטיילים הכי שווה שיש!! קוקטיילים סופר מיוחדים ושלא נדבר על כמה שהם טעימים! חובה בכל אירוע!!!

גל קומרניק

שירות ומקצועית ברמה הגבוהה ביותר

דור אפגין

הכי מקצוענים שיש!!!

נתנאל דירי

shaker

יצירת קשר

אז... מוכנים לחגיגה של משקאות ושיקשוקים?​

מיקסולוג'י טים